Dne 22. června 2026 se v kině Nadsklepí v Kroměříži sešel téměř celý 1. ročník naší školy, který doplnili žáci učebních oborů ze 2. ročníků. Společně s třídními učiteli jako pedagogickým doprovodem jsme vyrazili na promítání animovaného filmu Labyrint světa a ráj srdce. Moderní zpracování slavného díla Jana Amose Komenského zaplnilo sál do posledního místa. Příběh Poutníka hledajícího pravdu v pokřiveném světě studenty zaujal svou netradiční vizuální stránkou a donutil je k zamyšlení. Společná kulturní akce se skvěle vydařila a stala se příjemným zakončením závěru školního roku.
Zpracovala: Mgr. Lucie Hanáková