Střední škola ‒ Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Subterra cup

Dne 25.11.2022 pořádala firma Subterra okresní kolo celorepublikového turnaje ve florbale středních škol. Finále se odehraje v Praze v O2 areně.

Soutěže se zúčastnilo 7 družstev chlapců a 3 dívek. Systém soutěže chlapců byl nastaven tak, že se rozlosovali dvě skupiny. Do finále postoupili pouze vítězové skupin.

My jsme hráli tří člennou skupinu. První zápas proti Obchodní akademii byl vyrovnaný, ale soupeř potrestal dvě chyby a prohrávali jsme rychle 0:2. Hráli jsme dobře, ale nemohli jsme dát kontaktní gól. Podařilo se nám vyrovnat na 2:2 dvěma rychlými brankami našim nejlepším hráčem Dudkem Michaelem. Tenhle výsledek mám dával velké naděje na postup do finále. Ale necelé dvě minuty před koncem zápasu opět chyba při rozehrávce na polovině hřiště, soupeř nás potrestal a zaslouženě vyhrál 3:2 a postoupil do finále z naší skupiny.

Poslední zápas jsme odehráli proti Mlékárenské škole v úplně jiném tempu a nasazení. Měli jsme spoustu střel a přesvědčivě jsme vyhráli 4:0 (branky Brabec, Hurdes, Buček, Hübner).

Bohužel jsme nepostoupili do finále a turnaj pro nás skončil.

Sestava: Bőserle Daniel At1 (G), Dudek Michael In1, Bíbr Šimon ME2, Hurdes Jáchym At4, Tichý Ondřej PTE1, Sedláček Antonín E2, Vysoký Daniel E2, Brabec Matěj ME3, Hübner František OSI3, Zpěvák Tomáš MSE2, Buček Štěpán ME2, Bouchal Roman In1.