Dne 22.6.2026 v prostorách Arcibiskupského zámku v Kroměříži proběhlo slavnostní předávání vysvědčení letošním absolventům Střední školy – Centra odborné přípravy technické Kroměříž.
Naši žáci, nyní již úspěšní absolventi, převzali dokumenty z rukou ředitele školy – Ing. Bronislava Fuksy.
Všem absolventům, ale i jejich blízkým, srdečně gratulujeme a přejeme mnoho šťastných chvil v budoucnosti.