Střední škola ‒ Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Slavnostní vyřazení absolventů školy 2026

Dne 22.6.2026 v pros­torách Arcibiskupského zámku v Kroměříži proběhlo slavnostní předávání vysvědčení letošním absolventům Střední školy – Centra odborné přípravy technické Kroměříž.

Naši žáci, nyní již úspěšní absolventi, převzali dokumenty z rukou ředitele školy – Ing. Bronislava Fuksy.

Všem absolventům, ale i jejich blízkým, srdečně gratulujeme a přejeme mnoho šťastných chvil v budoucnosti.