Střední škola ‒ Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Setkání teorie s praxí

Dne 23.6. 2026 v rámci projektového vyučování, proběhla odborná exkurze Autotroniků 1.ročníku ve firmě AUTOSHOP PAULUS.

Žáci navštívili STANICI TECHNICKÉ KONTROLY, kde byli techniky seznámeni s jednotlivými pracovišti, měřící technikou a online systémem zadávání informací, fotografií a kontroly dat automobilu.

Ve druhé fázi jsme se přesunuli na pracoviště MĚŘENÍ EMISÍ, kde nás technik seznámil a prakticky předvedl měření emisí na přistaveném vozidle.

DĚKUJEME všem pracovníkům STK a ME, kteří se nám v průběhu exkurze věnovali a profesionálně odpovídali na naše dotazy.

Zpracoval: Ing. Josef Gajdoš, Bc.