Střední škola ‒ Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Sedláčkův memoriál 2023

V úterý 12. 9. 2023 pořádalo Gymnázium Kroměříž ve spolupráci s Atletickým klubem Kroměříž tradiční atletické závody – Sedláčkův memoriál v atletice středních škol. Počasí vyšlo na výbornou.

V samotném závodě za slunečného počasí předvedli jednotliví závodníci výborné výkony. Náš závodník Ondruch Ladislav ME2 výborným výkonem vyhrál těsný běh na 1500m časem 4:18min (což je nový školní rekord). Druhý skončil Tichý Ondřej v běhu na 400m výkonem 54,7s. Třetí místa obsadili žáci Medek Štěpán AMS3 ve vrhu koulí výkonem 12,94m a Zichala David OSO2 v běhu na 100m časem 11,6s. Bronz jsem brali i v závěrečné štafetě 100–200–300–400m.

V konečném součtu pořadí v jednotlivých disciplínách chlapců s velkým náskokem zvítězilo Gymnázium Kroměříž před Gymnáziem Liptovský Mikuláš. Naše škola SŠ–COPT Kroměříž skončila na krásném 3. místě před AG Kroměříž a Střední zdravotnické školy Kroměříž..

Chceme touto cestou našim závodníkům poděkovat za vynikající reprezentaci naší školy, nasazení a kolektivní duch v závodech na okresní úrovni.