Střední škola ‒ Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Nejlepší atleti okresu jsou opět naší školy

V úterý 17. 9. 2019 pořádalo Gymnázium Kroměříž ve spolupráci s Atletickým klubem Kroměříž a OR AŠSK Kroměříž tradiční atletické závody – Sedláčkův memoriál a souběžně i Středoškolský atletický pohár v atletice středních škol.

V samotném závodě za slunečného počasí předvedli jednotliví závodníci vynikající výkony. Vyhráli jsme skok daleký Přikryl Patrik a štafetu 4×200m. Druhá místa běh na 60m Malošík Patrik, Přikryl Patrik 400m, Dobrý Adam 1500m. Třetí byli Pleva Michal vrh koulí a Parolek Michal skok vysoký.

V konečném součtu bodů a pořadí v jednotlivých disciplínách chlapců s velkým náskokem zvítězila naše škola SŠ–COPT Kroměříž a děvčata pořádajícího Gymnázia Kroměříž. Protože Sedláčkův memoriál je současně pořádán i jako okresní středoškolský atletický pohár, oba vítězné celky postoupily do krajského kola soutěže, která se koná v říjnu v Uherském Hradišti.

Chceme touto cestou našim závodníkům poděkovat za vynikající reprezentaci naší školy, nasazení a kolektivní duch v závodech na okresní úrovni.

Sestava: Navrátil Jakub MS3, Malošík Patrik MS3, Kocián Štěpán SMI3, Přikryl Patrik AtE3, Dobrý Adam AMS2, Parolek Michal PTE1, Vlk Sebastien AtE3, Sigmund Jiří MS3, Sládeček David SMO2, Vitík Richard OK3, Sedláček Daniel OK3, Pleva Michal AtE3.