Střední škola ‒ Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Ladislav Ondruch je nejrychlejší vytrvalostní běžec v okrese

Ve středu 2. 10. 2024 pořádala OR AŠSK Kroměříž ve spolupráci se základní školou ZŠ Bratrství Čechů a Slováků v Bystřici pod Hostýnem tradiční závody v přespolním běhu v okolí fotbalového stadionu v Bystřici p./H. Chlapci závodili na trati dlouhé 5 km v terénu, což bylo pro některé velmi náročné.

Za chladného a deštivého počasí, předvedli jednotliví závodníci výborné výkony. Družstva byla hodnocena podle pořadí doběhu jednotlivých členů. Zvítězilo to družstvo, jejichž čtyři členové dosáhnou nejnižšího součtu pořadí. V konečném součtu pořadí jednotlivých běžců jsme skončili druzí za Policejní školou z Holešova, třetí skončili žáci Arcibiskupského gymnázia Kroměříž. Máme proto právo reprezentovat okres Kroměříž na krajském kole, které se uskuteční 10. 10. 2024 na stejném místě.

Jmenovitě chci vyzvednout Ladislava Ondrucha ze třídy ME3, který poprvé vyhrál s velkým náskokem celou soutěž a je nejrychlejší vytrvalostní běžec okresu Kroměříž.

Chtěl bych našim závodníkům poděkovat za výbornou reprezentaci školy a skvělému individuálnímu i kolektivnímu výkonu.

Družstvo: Ondruch Ladislav ME3, Zachara Milan In2, Dobiáš Adam MS3, Zdražil Lukáš MS3, Jakeš Pavel OZA1, Batrla Martin MS1.