Střední škola ‒ Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Druhé místo v přespolním běhu

Ve čtvrtek 6. 10. 2022 pořádala OR AŠSK Kroměříž ve spolupráci se základní školou ZŠ Bratrství Čechů a Slováků v Bystřici pod Hostýnem tradiční závody v přespolním běhu. Chlapci závodili na trati dlouhé 4,5km ve fotbalového stadion suterénu, což bylo pro některé velmi náročné.

Naši závodníci podali výkony na hranici svých možností a schopností. Družstva byla hodnocena podle pořadí doběhu jednotlivých členů. Zvítězilo to družstvo, jejichž čtyři členové dosáhnou nejnižšího součtu pořadí. V konečném součtu pořadí jednotlivých běžců jsme skončili na pěkné 2. místě, těsně za Policejní školou Holešov.

Máme proto právo reprezentovat okres Kroměříž na krajském kole, které se uskuteční 18. 10. 2022 na stejném místě v Bystřici pod Hostýnem.

Družstvo: Ondruch Ladislav ME1, Koutný Matouš MSE2, Pikola Martin At2, Kouřil Jiří MO2, Dvorník Pavel ME2, Černohorský Marek AMS3.