Střední škola ‒ Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Bronz v přespolním běhu

V úterý 3. 10. 2023 pořádala OR AŠSK Kroměříž ve spolupráci se základní školou ZŠ Bratrství Čechů a Slováků v Bystřici pod Hostýnem tradiční závody v přespolním běhu. Chlapci závodili na trati dlouhé 5km v okolí fotbalového stadionu v Bystřici pod Hostýnem.

Naši závodníci podali výkony na hranici svých možností a schopností. Družstva byla hodnocena podle pořadí doběhu jednotlivých členů. Zvítězilo to družstvo, jejichž čtyři členové dosáhnou nejnižšího součtu v celkovém pořadí. V konečném součtu pořadí jednotlivých běžců jsme skončili na 3. místě, pouze o jeden doběh za AG Kroměříž. Vyhrála jasně Policejní škola Holešov.

Družstvo: Ondruch Ladislav ME2 (celkově 2. místo v jednotlivcích), Kouřil Jiří MOK3 (celkově 3. místo v jednotlivcích), Koutný Matouš MSE3 (12.místo), Žaloudík Martin MOK3, Horňás Tadeáš MOK3, Ospalík Patrik AMS4.