Střední škola ‒ Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Bronz okresní kolo ve florbale

Ve středu 19.10.2022 pořádala VPŠ a SPŠ Holešov a OR AŠSK okresní kolo ve florbale chlapců. Turnaje se zúčastnilo naše družstvo, které porovnalo své schopnosti, dovednosti a síly s chlapci jiných středních škol v kroměřížském okrese.

Systém byl stanovat tak, že se rozlosovali dvě skupiny po třech týmech, každý s každým ve skupině. Los nám přidělil hned na úvod nejtěžší možné soupeře VPŠ a SPŠ Holešov, který skončil celkově na druhém místě. Hra byla dlouho vyrovnaná, bohužel po špatném střídání jsme dostali smolný gól. Poté jsme museli otevřít hru, i přes zlepšený výkon prohráli 1:3.

Druhé utkání ve skupině proti Obchodní akademii Kroměříž jsme zvládli a vyhráli 3:1.

Bohužel jsme ve skupině skončili na 2. místě, což znamenalo pouze hrát o 3. místo proti Gymnázium Kroměříž. Zápas byl vyrovnaný až do konce, nikdo neskóroval a rozhodovat museli nájezdy. Náš brankář Vybíral David nás podržel a zaslouženě jsme vyhráli a obsadili celkové pěkné 3. místo.

Mezi naše nejlepší hráče patřil brankář Vybíral David MSE2 a Dudek Michael In1, který vstřelil všechny naše branky ze hry, ale hlavně i rozhodující branku v rozstřelu o 3. místo.

Chtěli bychom touto cestou studentům poděkovat za výbornou reprezentaci naší školy na okresní úrovni, jmenovitě nejlepšímu hráči našeho družstva Michaelovi Dudkovi.

Daněk Pavel, Mgr.