Střední škola ‒ Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Atletický bronz

V úterý 13. 9. 2022 pořádalo Gymnázium Kroměříž ve spolupráci s Atletickým klubem Kroměříž tradiční atletické závody – Sedláčkův memoriál v atletice středních škol.

V samotném závodě za slunečného počasí předvedli jednotliví závodníci dobré výkony. Náš závodník Ondruch Ladislav ME1 výborným výkonem jasně vyhrál běh na 1500m časem 4:32min. Druhý skončil ve vrhu koulí Medek Štěpán AMS3 výkonem 11,64m.

V konečném součtu pořadí v jednotlivých disciplínách chlapců s velkým náskokem zvítězilo Gymnázium Kroměříž před Gymnáziem Liptovský Mikuláš. Naše škola SŠ–COPT Kroměříž skončila na krásném 3. místě za AG Kroměříž.

Chceme touto cestou našim závodníkům poděkovat za vynikající reprezentaci naší školy, nasazení a kolektivní duch v závodech na okresní úrovni.