Login:
Heslo:
Registrace nového uživatele
Testy
 
Motor - test

Motor - test

Znalosti v oblasti motorů lze ověřit didaktickým testem. Test obsahuje 15 elementárních otázek s jednou správnou odpovědí ze tří nabídnutých. Test je kognitivní, uzavřený a umožňuje rychlou evaluaci. Pro přesnější vyhodnocení je vhodné nepoužívat % úspěšnosti (zaokrouhlení na desítky %), nýbrž počet správných odpovědí. Doporučená doba pro zpracování testu je 4 minuty.

AUT, MVO, DOP » Testy
Publikovaný | Ing. Bc. Miloslav Otýpka Profil uživatele | 31.5.2013 21:40  
 
Motor - mazání - test

Motor - mazání - test

Znalosti v oblasti mazání motorů lze ověřit jednoduchým didaktickým testem. Test obsahuje pouze 10 otázek s jednou správnou odpovědí ze tří nabídnutých. Test je kognitivní, uzavřený a umožňuje rychlou evaluaci. Pro přesnější evaluaci je vhodné nepoužívat % úspěšnosti (zaokrouhlení na desítky %), nýbrž počet správných odpovědí. Doporučená doba pro zpracování testu je 3 minuty.

AUT, MVO, DOP » Testy
Publikovaný | Ing. Bc. Miloslav Otýpka Profil uživatele | 31.5.2013 21:38  
 
Převody - spojky - test

Převody - spojky - test

Znalosti spojek spalovacích motorů lze ověřit jednoduchým didaktickým testem. Test obsahuje pouze 10 otázek s jednou správnou odpovědí ze tří nabídnutých. Test je kognitivní, uzavřený a umožňuje rychlou evaluaci. Pro přesnější vyhodnocení je vhodné nepoužívat % úspěšnosti (zaokrouhlení na desítky %), nýbrž počet správných odpovědí. Doporučená doba pro zpracování testu je 3 minuty.

AUT, MVO, DOP » Testy
Publikovaný | Ing. Bc. Miloslav Otýpka Profil uživatele | 30.4.2013 21:52  
 
Převody - převodovky - test

Převody - převodovky - test

Znalosti převodovek spalovacích motorů lze ověřit jednoduchým didaktickým testem. Test obsahuje pouze 10 otázek s jednou správnou odpovědí ze tří nabídnutých. Test je kognitivní, uzavřený a umožňuje rychlou evaluaci. Pro přesnější vyhodnocení je vhodné nepoužívat % úspěšnosti (zaokrouhlení na desítky %), nýbrž počet správných odpovědí. Doporučená doba pro zpracování testu je 3 minuty.

AUT, MVO, DOP » Testy
Publikovaný | Ing. Bc. Miloslav Otýpka Profil uživatele | 30.4.2013 21:50  
 
Převody - rozvodovky - test

Převody - rozvodovky - test

Znalosti rozvodovek a diferenciálu spalovacích motorů lze ověřit jednoduchým didaktickým testem. Test obsahuje pouze 10 otázek s jednou správnou odpovědí ze tří nabídnutých. Test je kognitivní, uzavřený a umožňuje rychlou evaluaci. Pro přesnější vyhodnocení je vhodné nepoužívat % úspěšnosti (zaokrouhlení na desítky %), nýbrž počet správných odpovědí. Doporučená doba pro zpracování testu je 3 minuty.

AUT, MVO, DOP » Testy
Publikovaný | Ing. Bc. Miloslav Otýpka Profil uživatele | 30.4.2013 21:48  
 
Brzdy - test

Brzdy - test

Z hlediska aktivní bezpečnosti je brzdová soustava nejdůležitější částí vozidla. Vaše znalosti v této oblasti lze ověřit didaktickým testem. Test obsahuje 15 elementárních otázek s jednou správnou odpovědí ze tří nabídnutých. Test je kognitivní, uzavřený a umožňuje rychlou evaluaci. Výsledek testu je vyhodnocen formou počtu správných a špatných odpovědí a procenta úspěšnosti. Pro přesnější evaluaci je vhodné nepoužívat % úspěšnosti (zaokrouhlení na desítky %), nýbrž počet správných odpovědí. Doporučená doba pro zpracování testu je 4 minuty.

AUT, MVO, DOP » Testy
Publikovaný | Ing. Bc. Miloslav Otýpka Profil uživatele | 31.3.2013 08:48