Login:
Heslo:
Registrace nového uživatele
Testy

ELN » Testy

Interaktivní testy umožňující procvičit znalosti 

 
Test - napájecí zdroje

Test - napájecí zdroje

Didaktický test je polytematicky zaměřen na napájecí zdroje. Obsahuje 21 otázek s jednou správnou odpovědí ze čtyř nabídnutých. Test je kognitivní, uzavřený a orientuje se na rychlou evaluaci. Výsledek testu je elektronicky vyhodnocen formou počtu správných a špatných odpovědí i procenta úspěšnosti. Doporučuji použít evaluační hledisko "počet správných odpovědí" neb je přesnější jak "procento úspěšnosti".

ELN » Testy
Publikovaný | Ing. Bc. Miloslav Otýpka Profil uživatele | 22.5.2011 08:15  
 
Test - optoelektronika

Test - optoelektronika

Didaktický test je polytematicky zaměřen na optoelektroniku. Obsahuje 34 otázek s jednou správnou odpovědí ze čtyř nabídnutých. Test je kognitivní, uzavřený a orientuje se na rychlou evaluaci. Výsledek testu je elektronicky vyhodnocen formou počtu správných a špatných odpovědí i procenta úspěšnosti. Doporučuji použít evaluační hledisko "počet správných odpovědí" neb je přesnější jak "procento úspěšnosti".

ELN » Testy
Publikovaný | Ing. Bc. Miloslav Otýpka Profil uživatele | 20.5.2011 09:37  
 
Test - číslicová technika

Test - číslicová technika

Didaktický test je polytematicky zaměřen na číslicovou techniku, především na základní pojmy a převody mezi soustavami. Obsahuje 30 otázek s jednou správnou odpovědí ze čtyř nabídnutých. Test je kognitivní, uzavřený a orientuje se na rychlou evaluaci. Výsledek testu je elektronicky vyhodnocen formou počtu správných a špatných odpovědí i procenta úspěšnosti. Doporučuji použít evaluační hledisko "počet správných odpovědí" neb je přesnější jak "procento úspěšnosti".

ELN » Testy
Publikovaný | Ing. Bc. Miloslav Otýpka Profil uživatele | 18.5.2011 17:10  
 
Příklady využití elektronických prvků a obvodů

Příklady využití elektronických prvků a obvodů

Tento test je zcela vyjímečný. Nepředkládá otázky, ale naopak odpovědi na otázku v příspěvku „Úvod do předmětu Elektronika“ v bodě III. Je přístupný jen řádně přihlášeným uživatelům.

ELN » Testy
Publikovaný | Ing. Antonín Rachůnek Profil uživatele | 12.4.2011 09:11  
 
Test - zesilovače

Test - zesilovače

Didaktický test je polytematicky zaměřen na zesilovače. Obsahuje 23 otázek s jednou správnou odpovědí ze čtyř nabídnutých. Test je kognitivní, uzavřený a orientuje se na rychlou evaluaci. Výsledek testu je elektronicky vyhodnocen formou počtu správných a špatných odpovědí i procenta úspěšnosti.

ELN » Testy
Publikovaný | Ing. Bc. Miloslav Otýpka Profil uživatele | 9.3.2011 18:56