Login:
Heslo:
Registrace nového uživatele
Výukové materiály

Automobily 1 OP 1.5

Publikovaný | Ing. Jaroslav Chlubný Profil uživatele | 4.1.2014 23:15
Sady učebních materiálů jsou zaměřeny na předměty AUT, MVO, OAD, TCH, TEO pro první až třetí ročník studia oborů MO, OZS, AE, KA a AT.

Každý tematický celek má v úvodu vysvětleny základní pojmy a principy činnosti, na které navazují materiály týkající se vývoje jednotlivých používaných variant u vozidel. Jednotlivé dokumenty jsou zpracovány v  časovém sledu, s ohledem na historický vývoj technologií a technických možností a dle možností mohou být doplněny odkazy na další vhodné internetové zdroje.

Sada obsahuje 7 textových dokumentů určených především pro žáky k samostatné přípravě. Sada dále obsahuje 11 prezentací PowerPointu s potřebným obsahem, které jsou určeny zejména vyučujícím na podporu výkladu učiva, ale mohou být využity  žáky v domácí přípravě.  K ověření získaných vědomostí slouží 2 testy ve zvoleném formátu, které mohou být použity v tištěné formě nebo promítnutím s využitím datového projektoru.

Digitální učební materiály sady AUT1 byly pilotně ověřeny a schváleny metodickou/předmětovou komisí automobilní dne 1.11.2013.

Autorství: Ambrož