Login:
Heslo:
Registrace nového uživatele
Praxe

LAC » Praxe

 

T-Flex - program umožňující tvorbu parametrických 3D modelů

Publikovaný | Radek Mičola Profil uživatele | 20.11.2011 17:31
T-Flex CAD – plně parametrický i plošný modelář postavený na ověřeném jádře Parasolid. S T-Flex CAD zvládnete efektivně převést vaše ideje až do stádia výrobní dokumentace. T-Flex CAD obsahuje širokou škálu vysoce inovativních parametrických modelovacích nástrojů, jež dovolují konstruktérům rychle vytvářet základní prvky jednoduchým přidáváním běžných tvarů.

T-Flex


T-Flex je na českém a slovenském trhu nová a cenově dostupná alternativa ze skupiny parametrických CAD systémů. T-Flex je plně funkční program umožňující profesionální tvorbu parametrických 3D modelů včetně ploch a výkresů. V českých zemích je T-Flex nový CAD systém, který je dodáván společností SoliCAD, s.r.o., nicméně ruští vývojáři pracují na jeho zdokonalování již od roku 1989.

T-Flex je špičkový komplexní CAD/CAM/CAE/PDM systém určený především pro profesionální práci. T-Flex systém je postaven na bázi plně spolupracujících modulů, jejichž společným základem je parametrický i plošný modelář T-Flex CAD.

T-Flex CAD – plně parametrický i plošný modelář postavený na ověřeném jádře Parasolid®. S T-Flex CAD zvládnete efektivně převést vaše ideje až do stádia výrobní dokumentace. T-Flex CAD obsahuje širokou škálu vysoce inovativních parametrických modelovacích nástrojů, jež dovolují konstruktérům rychle vytvářet základní prvky jednoduchým přidáváním běžných tvarů - díry, zaoblení, či sražení hran nebo komplexnější geometrií - úkosy, průhyby, parametrické oblouky, šroubové tvary, atd.
Demo T-Flex CAD >>

T-Flex CAM – profesionální CAM sytém umožňující až 5-osé kontinuální obrábění. T-FLEX CAM je plně integrovaný technologický doplněk aplikace T-FLEX CAD pro tvorbu NC programů, kontrolu dráhy nástroje a simulaci strojního dělení materiálu. Podporuje komplexní obráběcí postupy pro široké spektrum výrobních odvětví.
Demo T-Flex CAM >>

T-Flex Analysis - nabízí široké spektrum specializovaných analytických nástrojů. Využívá metody konečných prvků pro provedení statické, frekvenční, vzpěrné, teplotní, únavové a jiných analýz a optimalizací.

T-FLEX Dynamics je modul pro simulaci pohybu, virtuální prototyping, určený konstruktérům zabývajícím se chováním mechanických sestav.

Galerie


Autorství: Radek Mičola

Zdroje:

  • http://www.solicad.com/CZ/CAD-Software/T-Flex