Login:
Heslo:
Registrace nového uživatele
Praxe

LAC » Praxe

 

Pro/ENGINEER- Schopnost okamžitě poskytnout nejkvalitnější digitální modely

Publikovaný | Radek Mičola Profil uživatele | 20.11.2011 17:23
V systému Pro/ENGINEER mají vysoce kvalitní modely plnou asociativitu, takže změny provedené v kterékoliv fázi vývoje se automaticky promítají do všech výskytů výrobku. To vše je třeba k dosažení přesného digitálního výrobku, který potřebujete před provedením značné investice do získání zdrojů, výrobních kapacit a zahájení výroby.

Nejúčinnější způsob vývoje digitálních modelů výrobků

Schopnost okamžitě poskytnout nejkvalitnější a nejpřesnější digitální modely – to je podstata systému Pro/ENGINEER.

 

"Díky systému Pro/ENGINEER jsme mohli po 5 měsících od začátku projektu vystavit plně funkční prototyp na mezinárodní výstavě Hospimedica.“

Ing. Pavel Krupička, vedoucí vývoje
UJP PRAHA a.s.

Pro/ENGINEER v rukou UJP PRAHA a.s. (video)

 

Pro/ENGINEER je základní konstrukční řešení systému Product Development System od společnosti PTC. Dokáže navrhnout formu, vlastnosti a funkce výrobků. Tvůrčí týmy mají díky dokonalému webovému propojení přístup ke zdrojům, informacím a funkcím, které potřebují – od koncepčního návrhu přes detailní konstrukci výrobku a vývoj výrobních nástrojů až po výrobu. V systému Pro/ENGINEER mají vysoce kvalitní modely plnou asociativitu, takže změny provedené v kterékoliv fázi vývoje se automaticky promítají do všech výskytů výrobku. To vše je třeba k dosažení přesného digitálního výrobku, který potřebujete před provedením značné investice do získání zdrojů, výrobních kapacit a zahájení výroby.

Počátky revoluční výroby
I když dnes všichni výrobci investují do digitálního konstruování a vývojových technologií, jejich investice nemusí vždy přinést očekávaný výsledek. Nedostatečná součinnost vývojových pracovníků a útvarů, malá využitelnost již existujících informací a narušovaná kontinuita vývoje a přípravy výroby často brání konstrukčním týmům účinněji vyvíjet vysoce kvalitní digitální modely výrobků.

PTC Broadcast

Pro/ENGINEER vám pomůže zdokonalit tyto procesy
> Koncepce nového výrobku
> Detailní návrh výrobku
> Návrhy procesu výroby, montáže a kontroly výrobku
> Verifikace a validace
> Outsourcované navrhování
> Navrhování a vytváření variant
> Konstrukce výrobního zařízení

Pro/CZ PACKAGE
CZ Lokalizace, knihovny dílů
Řešení:Detailní návrh výrobku Koncepční návrhy a průmyslový design Simulace a analýza Trasové systémy - vedení energií a médií NC a konstrukce nářadí Konstrukční spolupráce Jednoduchost Výkon Provázanost
Lite moduly:Mechanica Lite Manikin Lite NC Lite

Autorství: Radek Mičola

Zdroje:

  • http://www.aveng.cz/technologie/proengineer.aspx