Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Veřejnost
27.9.2018
Výhra v přespolním běhu

Ve středu 26. 9. 2018 pořádala OR AŠSK Kroměříž ve spolupráci se základní školou ZŠ Bratrství Čechů a Slováků v Bystřici pod Hostýnem tradiční závody v přespolním běhu v biatlonovém areálu na Bedlině. Chlapci závodili na trati dlouhé 5km v terénu, což bylo pro některé velmi náročné.

Za chladného, ale slunečného počasí, předvedli jednotliví závodníci výborné výkony na hranici svých možností a schopností. Družstva byla hodnocena podle pořadí doběhu jednotlivých členů. Zvítězilo to družstvo, jejichž čtyři členové dosáhnou nejnižšího součtu pořadí. V konečném součtu pořadí jednotlivých běžců jsme celou soutěž vyhráli s jasným náskokem před žáky Arcibiskupského gymnázia Kroměříž a Policejní školou z Holešova. Máme proto právo reprezentovat okres Kroměříž na krajském kole, které se uskuteční 4. 10. 2018 v ZŠ Trnava u Zlína.

Chtěli bychom našim závodníkům poděkovat za výbornou reprezentaci školy a skvělému individuálnímu i kolektivnímu výkonu. Jmenovitě chci vyzvednout Petra Pecinu a Radka Jouru ze třídy EIn1, kteří jasně vyhráli jednotlivce a oba poprvé porazili na dlouhé trati Petra Žďáru z AG Kroměříž.

Družstvo: Pecina Petr EIn1 (1), Joura Radek EIn1 (2), Dobrý Adam AMS1 (5), Malošík Patrik MS3 (7), Šupčík Roman MS2 (14), Plšek Martin EIn1 (23).

V závorce pořadí v soutěži celkem 29 žáků.

Fotografie z těchto závodů najdete zde nebo na internetových stránkách http://ss-copt.rajce.idnes.cz/, kde je zveřejněná fotogalerie všech sportovních akcí.