Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Veřejnost
6.12.2017
Florbalové zlato 

V úterý 5. 12. 2017 pořádala OR AŠSK Kroměříž a VPŠ a SPŠ Holešov okresní kolo florbalu chlapců a dívek. Turnaje se zúčastnilo celkem pět družstev chlapeckých a tři dívčí, systémem každý s každým.
Družstva chlapci: Policejní škola Holešov, Gymnázium Holešov, Obchodní akademie Kroměříž, SPŠ mlékárenská Kroměříž a my.
Družstva dívky: Policejní škola Holešov, Gymnázium Holešov a Pedagogická škola Kroměříž.
První zápas proti Obchodní akademii KM byl jen chvíli vyrovnaný, ale po dvou brankách Vaculíka a jedné Uličného jsme jasně vyhráli 3:1.
Druhý zápas proti Mlékárenské průmyslovce KM byl jasně pro nás, kontrolovali jsme hru a výhra 3:0 (střelci Vlk, Kuča, Porupka).
Třetí zápas proti Gymnáziu Holešov pro nás znamenal jedinou prohru v celém turnaji, byli jsme jasně lepší celý zápas, ale i přes vyložené šance jsme branku nedali a prohráli smolně 0:1. Musíme uznat kvalitu soupeřova golmana, který byl nejlepší na celém turnaji.
Poslední zápas proti pořádající Policejní škole Holešov nás dostal do svízelné situace. Museli jsme vyhrát, abychom si udrželi naději na celkové vítězství v turnaji. V úvodu zápasu byl soupeř lepší a zaslouženě se ujal vedení. Ale kluci zabojovali, dali do zápasu vše. Začali jsme získávat převahu, po trefě Uličného jsme srovnali. V posledních chvílích zápasu jsme vsadili všechno do útoku. Dvacet sekund před koncem utkání nám výhru zajistil životním golem Černý, šťastná výhra 2:1.
Výsledkově se turnaj zamotal. První tři družstva měla stejný počet bodů. Rozhodoval poslední zápas mezi Gymnáziem Holešov a Mlékárenskou průmyslovkou KM. Gymnázium nesmělo vyhrát. Nám k celkové výhře na turnaji stačila buď prohra Gymnázia Holešov nebo remíza. Vyhrocené utkání bylo pro hráče na hřišti, ale i pro diváky v hledišti. Na jedné straně my, na druhé Policejní škola Holešov držela palce Gymnáziu Holešov. Nakonec remíza 2:2 nám zajistila výhru zlatých medailí na turnaji a možnost reprezentovat náš okres v krajském kole, které bude v Uherském Brodě 23. 1. 2018.
Děkujeme našim žákům za bojovný výkon, nasazení a vzornou reprezentaci školy na okresní úrovni.
Sestava:
Zedníček Mikuláš, Vaculík Jiří, Vlk Sebastian, Porupka Dominik, Uličný Stanislav, Bardoděj Lukáš, Ivan Martin, Pleva Michal, Ježek Zdeněk, Kuča Kristian, Markovec Pavel, Černý David.

 

Fotografie zde.

Video zde.