Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Veřejnost
27.11.2017
Okresní bronz v basketbalu 

V pondělí 20. 11. 2017 pořádalo tradičně Gymnázium Kroměříž okresní přebor v basketbale chlapců. V kategorii chlapců se zúčastnilo celkem šest družstev, los nám přisoudil těžké soupeře, pořádající Gymnázium Kroměříž a Obchodní akademii. Systém turnaje byl pořadateli stanoven na dvě skupiny po třech družstvech každý s každým, následně první ve skupinách hráli finále, druzí o bronz a poslední ve skupinách o páté místo.
Úvodní zápas jsme sehráli proti favoritovi celého turnaje pořádající školou Gymnázia Kroměříž, který má ve svém kádru většinu basketbalistů Slavie Kroměříž. Neměli jsme šanci a jasně jsme prohráli. Jediný Legát Albert se soupeři herně vyrovnal, který hraje také za basketbalový klub Slavia Kroměříž. Druhé utkání už bylo zajímavější a vyrovnané. Zvládli jsme zápas hlavně takticky. Vyhráli jsme nad Obchodní akademií Kroměříž a postoupit do hry o medaile.
O bronz jsme hráli s Policejní školou Holešov. Zápas opět vyrovnaný, vyhecovaný. Kluci zabojovali a dali do zápasu maximum, podařilo nám vyhrát a získat bronzové medaile.
Hráčům bychom chtěli poděkovat za bojovný a kolektivní výkon, pořadatelům za pozvání na turnaj, ale hlavně žákům za dobrou reprezentaci naší školy.

Fotografie zde.