Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Veřejnost
22.11.2017
Školení Jablotron 

Dne 21.11.2017 se uskutečnilo na SŠ-COPT v Kroměříži již po šesté školení žáků na Autoalarmy firmou Jablotron Alarms a.s. a to pro žáky zdarma . Za firmu Jablotron Alarms a.s. byl lektor p. Matura a paní Beldová koordinátor podpory školení .

Zúčastnili se žáci tří středních škol a to ze Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm, SOŠ a SOU Kyjov a COPTu Kroměříž. Celkem se zúčastnilo 35 žáků s pedagogickým dozorem. Školení Autoalarmy bylo jednodenní, žáci dostávali za správné odpovědi na otázky během školení drobné motivační ceny. Samozřejmostí byl i závěrečný test znalostí a losem z testů byl vybrán i žák, který dostal hlavní cenu parkovací asistent. Úspěšní žáci v testu obdrží i certifikát ze školení s platností na dva roky.

Další dva dny se dalších 10 žáků elektro oborů COPT Kroměříž zúčastní dvoudenního školení ve Vyškově 22. 11.-23. 11. 2017 Elektronické zabezpečení budov s pedagogickým dozorem. Stejně i úspěšní žáci v závěrečném testu obdrží i certifikát ze školení.

Děkujeme Jablotron Alarms a.s. za stálou podporu našich žáků ve vzdělávání. 

Fotografie zde